O Klinice Medycyny Estetycznej Perfectlift

Personel kliniki PerectLift

Robert Janczura

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
specjalista chorób wewnętrznych

Ukończyłem Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, mam II stopień specjalizacji z Chorób Wewnętrznych i Medycyny Estetycznej (Studia Podyplomowe – Medycyna Estetyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach).

Medycyną Estetyczna zajmuje się od 2009 roku. Do tej pory wykonałem kilkanaście tysięcy zabiegów z toksyną botulinową i kwasami hialuronowymi, osoczem bogatopłytkowym (Regeneris), hydroksyapatytem wapnia (Radiesse i Crystalys) i polikaprolaktonem (Ellanse), u ponad tysiąca Pacjentów zabiegi modelowania sylwetki (Aqualyx, AquaFilling, Crystalys, nici do ciała MesoCogs) oraz kilkanascie tysięcy implantacji nici z polidioksanonu i polikaprolaktonu (BARB 4D, nitki łódeczkowate, Happy Lift – MesoCogs, Double Needle, Ancorage). Pracuję na co dzień na około 20 różnych urządzeniach stosowanych w medycynie estetycznej. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami plasmowymi - jako jeden z trzech pierwszych lekarzy w Polsce i piętnastu w Europie rozpocząłem pracę z "plasmą" już w 2013 roku. Jestem również szkoleniowcem dla lekarzy z zaawansowanych technik podania nici PDO/BARB/BARB4D Miracu, jak również z innowacyjnej metody przygotowania i podawania plasmy PRP Prosys.

Moje umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w Kraju i Zagranicą. Szkoliłem się u takich sław medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jak: prof. Irina Lopandina, dr Isalella Palmieri, dr Ezio Costa, prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese (†), dr Aleksander Karadovets, dr Andre Steps, dr Luca Piovano, prof. Won Woo Choi, prof. Jaehyun Shim, czy dr Jake Choi .

Jestem na bieżąco w wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, regularnie uczestniczę w Kongresach Naukowych, a w swojej pracy używam wyłącznie solidnie przebadanych naukowo, posiadanych wszelkie wymagane certyfikaty materiałów medycznych renomowanych Firm.

Milena Ziętek

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

specjalista chirurgii ogólnej 

Ukończyłam studia medyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym  w 2008 roku na kierunku chirurgia ogólna, a dyplom specjalisty otrzymałam w 2018 roku. Ukończyłam także studia podyplomowe Medycyna Estetyczna i Kosmetologia dla lekarzy w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.
Medycyna, a w szczególności chirurgia ogólna od zawsze była moją pasją. Stale pogłębiam wiedzę na temat najnowszych osiągnięć Chirurgii Ogólnej czytając publikacje oraz uczestnicząc w konferencjach naukowych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się sprostać jego wymaganiom. 


W Medycynie Estetycznej posiadam 5-letnie doświadczenie. Stale się rozwijam uczestnicząc w licznych szkoleniach. Staram się aby efekty zabiegów były jak najbardziej naturalne, a pacjenci zadowoleni.


Weronika Kuczyńska

specjalista laseroterapii
magister biologii

Jestem absolwentką biologii na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów i po nich uczestniczyłam w wielu projektach naukowych związanych ze zdrowiem człowieka oraz odbyłam półroczny staż na University of Kentucky. Współprowadziłam badania na komórkach nowotworowych.

Pracę w Klinice Medycyny Estetycznej traktuję jako pasję i hobby, w których się realizuję.

Ważny jest dla mnie zdrowy rozsądek i umiar . Uważam, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Wykonuję szeroki zakres zabiegów laseroterapii oraz kosmetologii. Przeprowadzam karboksyterapię, zabiegi z zastosowaniem generatora plazmy (Plasmage), systemu skondensowanych fal ultradzwiękowych hifu (Ulthera), w trakcie procedur wykorzystuję również nowoczesne systemy laserowe, w tym laser frakcyjny CO2, laser Picosekundowy, laser Q-Switch Nd-Yag oraz system Ultra Puls VPL. Na wykonywane zabiegi posiadam uprawnienia potwierdzone certyfikatami.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Aleksandra Witek

specjalista laseroterapii, linergistka
magister rehabilitacji, fizjoterapeuta, dietetyk

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – kierunek Fizjoterapia.

Praca z ludźmi, zamiłowanie do piękna, zdrowego stylu życia, sportu oraz stałe podnoszenie kwalifikacji to moja pasja. Biorę udział w licznych konferencjach i sympozjach poświęconych zdrowiu i najnowszym trendom z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Moją „perełką” i niezwykłą fascynacją jest pigmentacja wykonywana w celach upiększających tzw. kosmetyczna jak również pigmentacja medyczna podnosząca komfort życia po zabiegach chirurgicznych.

Warsztaty i kursy odbywałam w Kraju i Zagranicą - w tym w Ośrodku Szkolenia Laserowego w Jenie. Od ośmiu lat wykonuję wszechstronne zabiegi laserowe resurfacingu skóry twarzy i ciała, zamykania naczyń, likwidacji rumienia, depilacji, likwidacji trądziku i blizn potrądzikowych. Od czterech lat zajmuję się likwidacją tatuaży i makijażu permanentnego, pracując na najnowocześniejszych laserach nano i pikosekundowych. W pracy zawodowej cenię sobie profesjonalizm.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Żywienie w zdrowiu i chorobie” (Dietetyka) w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zdobyłam również tytuł Trenera Linergisty w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na Wydziale Medycznym.

Największą satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami i zdobytym doświadczeniem.

Magdalena Nasr Salama

obsługa recepcji

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z prawa farmaceutycznego.

Przez wiele lat pracowałam w firmie farmaceutycznej na stanowisku przedstawiciela medycznego. Po zakończeniu przygody z branżą medyczną, wyjechałam do Egiptu i prowadziłam firmę zajmującą się nurkowaniem i organizacją imprez temu towarzyszących.Jako divemaster byłam odpowiedzialna za szkolenia osób początkujących i satysfakcję z ich przygody z nurkowaniem.

Wszystkie moje dotychczasowe zajęcia i  pasje życiowe związane były zawsze z poznawaniem ludzi, budowaniem przyjacielskich relacji i nieustannym kontaktem z nimi. Myślę że właśnie taki typ pracy, daje mi najwięcej radości i poczucie spełnienia. Jestem osobą ciepłą, otwartą a w życiu cenię sobie najbardziej dobre serce, wolność i niezależność.

Paulina Kolegowicz

recepcjonistka

Uzyskałam dyplom z Technologii Chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a obecnie jestem studentką Kosmetologii na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii. Kierunek ten wybrałam by rozwijać swoje zainteresowania w zakresie dbania o urodę, poszerzać wiedzę w zakresie nauk o fizjologi człowieka i technologii kosmetyków. 

W Klinice PerfectLift zajmuje się obsługą recepcji oraz dbaniem o to, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo. 

Moimi największymi pasjami jest sport i dietetyka. 

Uwielbiam dobre filmy i seriale. W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Jestem otwarta i pozytywnie nastawiona do życia.

Dominika Koprowska

manager Kliniki

Jestem w trakcie uzyskiwania dyplomu z zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Moje wcześniejsze doświadczenia były mocno związane z branżą Bankowości, gdzie przez 4 lata pracy nabyłam umiejętności zarządzania i kompleksowej obsługi Klienta.

W Klinikach Medycyny Estetycznej w Krakowie i Kielcach pełnię funkcję Managera. Jestem odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, personalne, zabezpieczenie danych oraz działania marketingowe. W zarządzaniu zespołem najważniejsze jest abyśmy współdziałali w grupie i osiągali wyznaczone cele. Moim priorytetem jest to, aby każdy Pacjent w Klinikach PerfectLift czuł się komfortowo i bezpiecznie, był zadowolony oraz by z przyjemnością tu wracał.

Moją największą pasją są podróże i gotowanie. W wolnym czasie zajmuję się modą i aranżacją wnętrz.

Szymon Janczura

asystent medyczny

Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie o profilu biologiczno-chemicznym a obecnie studiuje medycynę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.  Swój wybór uzasadniam tym, że pasjonuje mnie budowa ludzkiego ciała oraz jego funkcjonowanie w kontekście biochemii. Zwracam tez dużą uwagę na piękno, dlatego mam w planach związać swoją przyszłość z chirurgią plastyczną, a medycyna estetyczna idealnie łączy się z moimi zainteresowaniami.

Na co dzień pasjonuję się nowymi technologiami, filmami o tematyce science-fiction, modą oraz grami video. Jestem zawsze uśmiechnięty i otwarty na ludzi.

Galeria zdjęć kliniki
© 2020 PerfectLift