PQ Age Evolution to innowacyjny peeling liftingujący do rewitalizacji skóry. Nowy zabieg firmy Croma Pharma sprawi, że wyjdziesz z gabinetu po 30 minutach z nową odmłodzoną skórą. Pomoże na przebarwienia, blizny, trądzik, zaskórniki, zmarszczki czy nawet rozstępy! Jeszcze nigdy pozbycie się tych problemów nie było tak szybkie i bezbolesne.

Zabieg na twarz, szyję i dekolt

PQ Age Evolution opiera się na nowej formule będącej mieszanką TCA, kwasu kojowego oraz kwasu migdałowego, która wywołuje silną reakcję w najgłębszych warstwach skóry, a zawarty w niej koenzym Q10 działa regenerująco i przeciwzmarszczkowo. PQ AGE Evolution został wzbogacony o Komplex Glyne, będący syntetycznym peptydem (DDB)hamującym skurcz mięśni.

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 4 razy, warstwowo. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów efekt nowej skory gwarantowany!

Efekty uzyskiwane po serii serii zabiegów PQ Age Evolution to:

  • natychmiastowe działanie anti-aging,
  • poprawa napięcia skóry,
  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu,
  • wygładzenie skóry i redukcja zaskórników,
  • usunięcie przebarwień.

Składniki czynne PQ Age Evolution

Kwas trójchlorooctowy widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego.

Kwas kojowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu uczestniczącego w procesie syntezy melaniny – białka warunkującego koloryt skóry.

Koenzym Q10 bywa nazywany eliksirem młodości. Koenzym Q10 odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie energii w organizmie i ma szerokie znaczenie dla organizmu. Z wiekiem spada jego produkcja w organizmie, dlatego należy dostarczać do zewnętrznie.


Serdecznie zapraszamy na konsultację lub zabieg:

Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift
Kraków, ul. Blich 3 lokal nr 1
tel. 503 93 50 80 , 12 426 49 79