Dolina łez tworzy szpecącą bruzdę, która powoduje zmęczone, pozbawione blasku spojrzenie. Z tego względu najlepszym sposobem na jej likwidację jest wypełnienie doliny łez. Zapewne doświadczony lekarz medycyny estetycznej poleci zabieg wykonywany przy użyciu bezpiecznego prepar.

Co to jest dolina łez?

Zanik tkanki podskórnej i wiotczenie skóry to podstawowe czynniki odgrywające kluczową rolę w procesie starzenia się okolic oczu. Zanik tej swoistej podściółki tłuszczowej powoduje zapadanie się okolic oczodołów i przyśrodkowej części policzków. Procesy starzenia zachodzą także pod skórą i powodują wiotczenie mięśni i powięzi, które stanowią swoistą podporę oczodołu i policzków. Zmiany te są przyczyną zapadania się skóry w okolicach oczodołu, a następnie przemieszczają się skośnie w stronę policzka. Dolina łez rozciąga się od wewnętrzengo kącika oka aż do środkowych okolic policzka, czyli wzdłuż spływania łez.

Dolina łez - nieprzyjemna zmiana szpecąca wygląd

Oczy tracą blask i świetlistość, pojawiają się zasinienia, a spojrzenie jest zmęczone. Dolina łez stanowi nie tylko rezultat wiotczenia skóry i utraty przez nią gęstości, ale wynika także z zaniku lub przesunięcia tkanki tłuszczowej znajdującej się pod skórą, a niekiedy także ze zmian w układzie kostnym wokół oczodołu. Jest to także czasami cecha osobnicza, nie wynika ze starzenia się, a występuje u bardzo młodych osób.

Dolina łez jak się pozbyć?

Dolina łez jak zlikwidować? Często zadajesz sobie to pytanie? Masz dość szpecącego Twój wygląd zgłębienia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Najlepszym sposobem jest wypełnienie doliny łez, a w tym zakresie przez lekarzy polecany jest preparat Redensity II. Jednorazowy, bezbolesny zabieg to szansa na odzyskanie dawnego, wypoczętego i młodzieńczego blasku spojrzenia.

Niwelowanie doliny łez jest możliwe! W Kielcach likwidacja doliny łez wykonywana jest w Klinice Medycyny Estetycznej PerfectLift. Miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach borykających się z problemami estetycznymi oraz chcących zachować młody wygląd. W klinice pracują doświadczeni lekarze, indywidualnie traktujący każdego pacjenta oraz zapewniający poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Redensity II - przywróci utracony blask. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym

Redensity II to innowacyjny produkt, który powstał na podstawie żelu składającego się z usieciowanego kwasu hialuronowego (co gwarantuje długi efekt korekty). Jest to preparat przeznaczony specjalnie do poprawy wyglądu okolic oczu. Ponadto, wyróżnia się wśród innych produktów posiadaniem dodatkowych składników, takich jak:

  • antyoksydanty - usuwają wolne rodniki, co spowalnia procesy starzenia się skóry;
  • aminokwasy (treonina, prolina, glicyna, lizyna, arginina, walina, leucyna, izoleuzyna) - wspomagają produkcję włókień kolagenowych i elastyny;
  • minerały i witaminy (m.in. B6, cynk, miedź) - uczestniczą w produkcji nowych tkanek.

Zabieg Redensity II - kiedy stosować

Zabieg przeznaczony dla osób chcących pozbyć się doliny łez. Redukuje również cienie pod oczami i likwiduje worki pod oczami.

Redensity II efekty. Dolina łez przed i po

Redensity II zapewnia naturalny, trwały i bezpieczny efekt. Natychmiast zauważalny efekt to wygładzona i rozświetlona powierzchnia doliny łez. Produkt skutecznie wypełnia otoczenie oczodołu, w tym dolinę łez. Ponadto spojrzenie staje się pełne blasku, worki pod oczami wygładzone, a cienie pod oczami usunięte. Twarz odzyskuje zrelaksowany i pogodny wygląd. Wzrasta także jędrność skóry wokół oczu. Ponadto preparat działa nawilżająco, antyoksydacyjnie i regenerująco oraz pobudza produkcję włókień kolagenowych.

Skóra w okolicy doliny łez po zabiegu jest wyrównana, nawilżona, a także mniej podatna na powstawanie zmarszczek.

Skuteczność i bezpieczeństwo Redensity II

Redensity II to całkowicie bezpieczny preparat, co potwierdzone jest w testach przeprowadzanych w Szwajcarii i Francji. Producent, czyli koncern Teoxane testował go przez 9 lat. Wyniki dowodzą, że 100% pacjentów było zadowolonych z efektów powstałych po zabiegu.

Rezultaty uzyskane po zastosowaniu tego innowacyjnego produktu utrzymują się około 8-12 miesięcy (również potwierdzone badaniami klinicznymi) w zależności od wieku pacjenta, trybu życia czy ogólnej kondycji zdrowotnej. Palenie papierosów powoduje szybszą utratę efektów.

Zabieg Redensity II - jak wygląda?

Przed zabiegiem skóra twarzy jest dokładnie oczyszczana. Następnie doświadczony lekarz medycyny estetycznej wprowadza preparat w odpowiednie okolice i przeprowadza ich modelowanie tak, aby uzyskać naturalny efekt. Dzięki zawarciu w składzie preparatu lidokainy, mającej działanie znieczulające, zabieg jest bezbolesny. Osoby szczególnie wrażliwe na ból mogą również dostać dodatkowe miejscowe znieczulenie kremem. Cały zabieg trwa około 20 minut.

Redensity II wypełnia dolinę łez, nie powodując jednak nacisku na tkanki limfatyczne, który mógłby skutkować opuchnięciami i obrzękami. Tajemnica tego produktu polega na tym, że żel pęcznieje stopniowo i powoli pochłania wodę (ma niskie właściwości higroskopijne). Dzięki temu nie powstają grudki czy nierówności. Preparat tworzy formę swoistego płaszcza, który przykrywa ciemne okolice pod oczami. Efekt widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu, jednak z opisanego powyżej względów najlepszy, optymalny rezultat widoczny jest po kilku tygodniach.

Na co zwrócić uwagę przed zabiegiem?

Zabieg jest w pełni bezpieczny, więc nie wymaga specjalnego przygotowania. Zaleca sie jedynie odstawienie leków zmniejszających krzepliwość krwi, takich jak aspiryna.

Na co zwrócić uwagę po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu, przez dwa dni warto nie eksponować się nadmiernie na słońcu i unikać wysokich temepratur, które powodują rozpad kwasu hialuronowego oraz niskich temperatur poniżej 0o C.

Dodatkowo po zabiegu warto pamiętać, że preparat powoduje pobudzenie skóry okolicy oczu do regeneracji. Z tego względu trzeba bardzo delikatnie ją pielęgnować, nie uciskać czy mocno trzeć. Jednak można ją poddawać normalnej, codziennej pielęgnacji.

Preparat jest w pełni bezpieczny i skuteczny, a zastosowanie się do powyższych wskazówek gwarantuje uzyskanie lepszych efektów.

Redensity II opinie

Redensity II polecany jest zarówno przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, jak i pacjentów. Pierwsza grupa zwraca uwagę na unikalny skład, doskonałą tolerancje preparatu przez przyjmujących i bezpieczeństwo, a druga na trwałe efekty. Opinie na temat preparatu są pozytywne.

Preparat Redensity II używany do likwidacji doliny łez

Chcesz odzyskać ładny wygląd okolicy oczu? Wyrównana, rozświetlona i wygładzona powierzchnia oka to Twoje marzenie? Z nami możesz je osiągnąć! Koniecznie wykonaj zabieg Redensity II.

W celu uzyskania szczegółow na temat zabiegu wypełniania doliny łez zapraszamy do kontaku z pracownikami Kliniki Medycyny Estetycznej PerfectLift Kielce. Umów się na zabieg lub konsultacje pod numerem telefonu: 531 04 13 32.